Q-Reuma Hot, gel incalzitor cu Untul pamantului si Arnica 250 ml Kotys

Q-Reuma Hot, gel incalzitor cu Untul pamantului si Arnica cu 10 ingrediente active:

Untul pamantului, Arnica, Gheara diavolului, Tamaie, Tataneasa, Spanz, Turmeric, Ardei iute, Nicotinat de metil, Camfor.

Compozitie:

apa, alcool etilic, alcool izopropilic, ulei Helianthus anuus, extract Capsicum frutescens, extract Harpagophytum procumbens, extract Boswellia serrata, extract Tamus communis, extract Arnica montana, extract Symphytum officinale, extract Helleborus purpurascens, extract Curcuma longa, metil nicotinat, camfor, carbomer, hidroxid de sodiu, fenoxietanol, etilhexiglicerina, C.I. 16035.

Produs in EU pentru membrii Asociatie Quasar.

Instructiuni de utilizare:

Aplicati o cantitate mica de gel pe zona dorita si masati usor cu miscari circulare pana la absorbtia totala.

Puteti reaplica produsul de cate ori considerati necesar acest lucru.

Avertismente:

Produs de uz extern. A nu se folosi pe plagi deschise, rani, in jurul ochilor, gurii si a mucoaselor. Nu folositi produsul daca sunteti alergic la unul dintre ingredientele produsului. Produsul poate provoca iritatii.